Balıkesir’de CHP’nin adayı Ahmet Akın, AKP’nin adayı Yücel Yılmaz’ı 11 puan farkla geride bıraktı. Kutlama yapmak için sokaklara çıkan vatandaşlar soluğu AKP il binasının önünde aldı. Bina önüne büyük amfiler getiren CHP’liler “Bu devirde kimse sultan değil, hükümdar değil” şarkısını çaldı.
Related Posts
Boyabat Gençlik Merkezi Robotik – Kodlama Atölyesi Öğrencileri Antalya’da Yarışmada Türkiye Üçüncüsü Oldu
Boyabat Gençlik Merkezi Robotik – Kodlama Atölyesi öğrencileri Antalya’da düzenlenen yarışmada, “Water-Rally” kategorisinde Türkiye üçüncüsü olarak jüri özel ödülüne layık görüldü. Boyabat Gençlik Merkezi Müdürü Halil Emre Kaya, gazetecilere …
17 yılda 150 kez kalbi durdu: Geldiğini 3-4 saniye önceden anlıyorum
37 yaşındaki Alper Ayaz, ciddi ritim bozukluğuna yol açarak kalbi aniden durduran “Brugada sendromu” nedeniyle 17 yılda 150 kez kalbi durdu.
‘Normalleşme krizi’nin ardından MHP-AK Parti arasında bayramlaşma
Kurban Bayramı’nın ikinci gününde Ankara’da siyasi parti temsilcilerinin karşılıklı bayram ziyaretleri devam ediyor. Bu çerçevede AK Parti, MHP”yi ziyaret etti.